Jak pięknie po polsku…

cover.png
Prace Margo Hupert Art

Niejednokrotnie wychwalałam już talent polskich projektantów. DO tej pory koncentrowałam się jednak na odzieży. Dziś trzy artystki, które zachwyciły mnie ostatnio przedmiotami sprawiającymi, że nasz dom staje się miejscem wyjątkowo przytulnym. Zapraszam do lektury.

 

Zacznę od Pani Joanny, która prowadzi przecudowny profil na Instagramie. Przyjemność oglądania dwojaka. Nie dość, że znajdziemy tam mnóstwo pięknych splotów: pledów, podkładek, ubranek na doniczki, dywaników, poduszek itp, to jeszcze natrafimy na teksty pełne ciepła, życzliwości i mądrości życiowej. Zachwyt!

(Zdjęcia pochodzą z instagramowego profilu @manufaktura_splotow)

Po minimalistyczne w formie i absolutnie cudowne printy, zwłaszcza botaniczne, zapraszam Was na profil Margo Hupert (@margo.hupert.art). Ostatnio dokonałam zakupów w sklepie internetowym (spójrzcie na zdjęcie na początku wpisu) i jestem przeszczęśliwa, że te śliczności znalazły miejsce i w naszym mieszkanku. Patrzę i myślę: hygge!

(Zdjęcia pochodzą z instagramowego profilu @margo.hupert.art)

I na koniec wróćmy do tematyki koców. Puchate, przytulne, piękne! Tak najkrócej opisałabym efekty pracy @baczewska_design. W taki kocyk jeszcze niestety się nie zaopatrzyłam, ale nie tracę nadziei, że kiedyś może takie cudo do mnie trafi. Spójrzcie tylko i powiedzcie: Czy nie chcielibyście otulić się TAKIM kocem? 🙂

BD.png
@baczewska_design
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s